Wczytuję dane...
Czas realizacji zamówień

Zamówienia są realizowane wyłącznie w dni robocze. Zamówienia składane w soboty, niedziele i święta są realizowane pierwszego kolejnego dnia roboczego. Wysylka towarów w większości przypadków jest realizowana najpóźniej w nastepnym dniu roboczym liczonym od momentu zaksięgowania zapłaty, jedynie w wyjątkowych sytuacjach prezesyła jest wysyłana w ciągu 48 godzin.

Przyjęcie zamówienia do realizacji ma miejsce w momencie otrzymania przez Kupującego wiadomości e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia. Tym samym ma miejsce zawarcie umowy kupna sprzedaży pomiędzy Kupującym oraz Sprzedającym – sklepem www.bajkowaodziez.pl. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

Czas realizacji zamówienia oznacza okres przygotowania przesyłki oraz jej wysłania - nie dotyczy dostarczenia przesyłki.

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

Sklep Bajkowa Odzież nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie towaru lub opóźnienie w dostawie spowodowane błędnym lub niedokładnym adresem podanym przez Klienta.